Open Procurement Albania

Blerje shirit dhe konik plastik

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Blerje shirit dhe konik plastik
Nr. Reference REF-70239-03-02-2017
Vlera / Fondi Limit 13 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 03-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Hekuran Veliaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Hekuran Veliaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data