Open Procurement Albania

Ndërtim ure në fshatin Garunje

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
Objekti i Tenderit Ndërtim ure në fshatin Garunje
Nr. Reference REF-74864-03-29-2017
Vlera / Fondi Limit 2 219 058,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2017
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues B93 II SHPK & B-93 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B93 II Shpk - B 93 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 054 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2464800
  Data e lidhjes se kontrates 03-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 35 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per B93 II Shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.16 - DT.24-04-2017
  Lidhja e Kontrates NR.19 - DT.15-05-2017

  Ndërtim ure në fshatin Garunje

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
  Institucioni Prokurues Bashkia Peqin
  Objekti i Tenderit Ndërtim ure në fshatin Garunje
  Nr. Reference REF-71647-03-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 2 219 058,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 14-03-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-03-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 24-03-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 35 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi asnjë nga Operatorët Ekonomikë pjesemarres , nuk plotësojne kerkesat e Kritereve te Pergjithshme dhe te Kritereve te Vecanta te Kualifikimit, te percaktuara ne dokumentat e tenderit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit NR.13 - DT.03-04-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data