Open Procurement Albania

Rikonstruksion rruga e pulave Xhavzotaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durrës
Objekti i Tenderit Rikonstruksion rruga e pulave Xhavzotaj
Nr. Reference REF-73876-03-24-2017
Vlera / Fondi Limit 8 332 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2017
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues CARA SHPK & RAJLI NDERTIM SHPK - EURONDERTIMI 2000 SHPK - GURI NDERTIM & A.L-ASFALT SHPK - CAUSHI SHPK - INA SHPK - BOSHNJAKU.B SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURONDERTIMI 2000
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 165 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7398816
  Data e lidhjes se kontrates 08-06-2017
  Kohezgjatja e kontrates 40 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s’kualifikuar ofertuesi i meposhtem: 1. CARA dhe RAJLI NDERTIM Per arsyet e meposhtme: - Ofertuesi CARA dhe RAJJLI NDERTIM; nuk ka përmbushur kërkesat për kualifikim te kerkuara ne dokumentat e tenderit e konkretisht: operatori RAJJLI NDERTIM nuk ka paraqitur shtojcat e meposhtme: Shtojca 4: Deklaratë mbi permbushjen e Specifikimeve teknike, Shtojca 6: Deklarata për konfliktin e interesit, Shtojca 10: Deklarata mbi gjendjen gjyqësore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURONDERTIMI 2000 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURONDERTIMI 2000 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURONDERTIMI 2000 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURONDERTIMI 2000 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.16 - DT.24-04-2017
  Lidhja e Kontrates NR.23 - DT.12-06-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data