Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i ankandeve te shpallur Vlera totale fillestare per ankandet e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i ankandeve te shpallur me fitues Vlera totale fillestare per ankandet e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Korçë AlbKalustyan & " ALB-DUCROS TEPELENA" 1 246,150 1 246,150 0

Lista e ankandeve

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Objekti i ankandit Vlera fillestare Leke Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimëve mjekësore eterovajore dhe tanifere natyrore 246,150 Qeverisja Vendore Korçë Njoftuar fituesi
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data