Open Procurement Albania

“Vjelja dhe grumbullimi i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i ankandit “Vjelja dhe grumbullimi i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier”. Vlera fillestare: 407 800 leke
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 407,800
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 04-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 25-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit per shkak te mos paraqitjes se asnje operatori ekonomik
  Vendi i ankandit Bashkia Fier
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data