Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A) “ Infosoft Systems” sh.p.k. & “Intech+” sh.p.k 3 91,916,666 3 91,916,666 45,920,084

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A) Kontrate blerje pjesë ndërrimi, mirëmbajtje, mbështetje teknike, rinovim licensash për sistemin VIOP, Cisco, Wireles,Telekonference 45,250,000 Lidhur Kontrata “ Infosoft Systems” sh.p.k. & “Intech+” sh.p.k 44 290 910
ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A) Blerje e modulit te ri te ArcGis, trajnim stafi. 10,000,000 Lidhur Kontrata “ Infosoft Systems” sh.p.k. & “Intech+” sh.p.k 9,889,900.00
ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A) Blerje pjesë ndërrimi dhe mirëmbajtje për sistemin Help Desk- (prodhuar nga IBM). 36,666,666 Lidhur Kontrata “ Infosoft Systems” sh.p.k. & “Intech+” sh.p.k 36,030,140.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data