Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Shijak METEO shpk &BAJRAMI N shpk & Shendelli shpk 1 81,243,482 1 81,243,482 79,616,724

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shijak Rikonstruksion dhe riveshje me asfaltim i pjesëve të dëmtuara të rrugës Lapidari Qukës Shkumbin ,Mulliri i Belbës, asfaltim i rrugës në lagjen e Kryeziut, asfaltimi rrugës në lagjen e Shytit dhe rikonceptimi i qendrës së fshatit Qukës ,Nj.A Qukes , Bashki 81,243,482 Lidhur Kontrata METEO shpk &BAJRAMI N shpk & Shendelli shpk 79,616,724.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data