Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 Mirela Biçaku 3 1,061,983 3 1,061,983 1,564,167

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Librazhd Blerje pesticide për dezinfektim, dezinsektim, deratizimin e institucioneve të Bashkisë dhe institucioneve arsimore Njoftuar Fituesi Mirela Biçaku 299,000.00
Qeverisja Vendore Librazhd Blerje materiale per sherbimin 3 D ( Dezinfektim, dezinsektimi dhe deratizimi) per marrjen e masave emergjente ne kuader te ndalimit te perhapjes se p 1,061,983 Lidhur Kontrata Mirela Biçaku 1,055,167.00
Qeverisja Vendore Elbasan BLERJE MATERIALE DEZIFETUESE Lidhur Kontrata Mirela Biçaku 210,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data