Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 Adi Vela 6 - 6 - 1,040,310

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje goma për SHMZSH Lidhur Kontrata Adi Vela 78980.00
Qeverisja Vendore Korçë Mjete pune Lidhur Kontrata Adi Vela 94,900.00
Qeverisja Vendore Sarandë blerje gomash Lidhur Kontrata Adi Vela 186,300
Qeverisja Vendore Elbasan blerje batanije per konviktin Lidhur Kontrata Adi Vela 98,180
Qeverisja Vendore Tepelenë blerje paisje kompjuterike Lidhur Kontrata Adi Vela 286,500
Qeverisja Vendore Divjakë Blerje vajra dhe graso per mjetet Lidhur Kontrata Adi Vela 295,450
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data