Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatoreve ekonomik Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tiranë 3 4 - 4 - 360,256,442

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtimi i godines se sherbimeve komunitare - Vaqarr”(Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Sireta 2 F" shpk & “Vellezerit Hysa” shpk 93,999,999.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtim kopësht & çerdhe dhe Qendër Shëndetësore-Ndroq”(Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Besta” shpk & “Llazo” shpk 44,509,455.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtimi i shkolles Bedri Llagami – Vaqarr” (Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Ndertimi” shpk & “Ndregjoni” shpk & “Cara” shpk 196,084,800.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtim godine për shërbime komunitare – Zall Herr”(Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Besta” shpk & “Llazo” shpk 25,662,188.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data