Open Procurement Albania

Furnizim me Karburant Gazoil D1 ( 10 ppm ULSD ) per nevoja te Bashkise Memaliaj per ekskavator (skrep) dhe kamion veteshkarkues, Viti 2018

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Furnizim me Karburant Gazoil D1 ( 10 ppm ULSD ) per nevoja te Bashkise Memaliaj per ekskavator (skrep) dhe kamion veteshkarkues, Viti 2018.
Oferta fituese ka marzh fitimi ne % prej 12,7 % pa tvsh per nje liter. është identifikuar si oferta e suksesshme.
Nr. Reference REF-71903-05-29-2018
Vlera / Fondi Limit 1 292 539,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-05-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes se tenderit 11-06-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues A & T SHPK
KLEIDI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLEIDI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 02-08-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1551047
  Data e lidhjes se kontrates 15-10-2018
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje me vendim te K.P.P 614/3/2018 date 20.09.2018.
  Eshte skualifikuar ofertuesi i meposhtem:

  1. A & T SHPK:
  Me ane te vendimit K.P.P 614/3/2018
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.42 - Dt.22-10-2018
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data