Open Procurement Albania

Blerje uniforma dhe veshje speciale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punetoreve te Qytetit Tirane
Objekti i Tenderit Blerje uniforma dhe veshje speciale
Nr. Reference REF-72554-05-30-2018
Vlera / Fondi Limit 945 831,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes se tenderit 11-06-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Gentian Horjeti
Malbertex SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN HORIETI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 897 550,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-06-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1077060
  Data e lidhjes se kontrates 16-07-2018
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar:

  1. Operatorin ekonomik Malbertex SHPK:
  a) Operatori ekonomik Malbertex shpk nuk ka paraqitur skedat teknike për mallrat e ofruara.
  b) Operatori ekonomik Malbertex shpk nuk ka paraqitur autorizim prodhuesi ose distributori zyrtar për të gjitha produktet e ofruara por vetëm për një pjesë të tyre.
  c) Nuk ka paraqitur çertifikatën ISO 9001:2008 të prodhuesit për të gjitha produktet e ofruara por vetëm për një pjesë të tyre.
  d) Operatori ekonomik Malbertex shpk nuk ka paraqitur në mostrat e dorëzuara ditën e hapjes së tenderit produktin me nr.5 të përcaktuar në Tabelën e Shtojcës 10 “Maskë për punonjësit e DDD dhe Filtra” dhe një pjesë e produkteve të paraqitura nuk kishin të stampuar ose të etiketuar prodhuesin.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN HORIETI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.26 - Dt.02-07-2018
  Lidhja e Kontrates NR.29 - DT.23-07-2018

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data