Open Procurement Albania

Ndertimi i rrjetit te jashtem te kanalizimeve te ujrave te zeza dhe stacioni i pompimit, Lagja Potam

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Institucioni Prokurues Bashkia Himare
Objekti i Tenderit Ndertimi i rrjetit te jashtem te kanalizimeve te ujrave te zeza dhe stacioni i pompimit, Lagja Potam
Nr. Reference REF-33887-08-20-2019
Vlera / Fondi Limit 34 868 272,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-08-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues COLOMBO & ZDRAVO
GJIKURIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJIKURIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 34160214.7
  Data e shpalljes se fituesit 14-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Është skualifikuar operatori ekonomik i mëposhtëm:

  1. “COLOMBO” shpk & “ZDRAVO” shpk:
  S’kualifikohet per arsye mungese dokumentacioni edhe per arsye se operatori ekonomik “COLOMBO” shpk anëtar i BOE ka paraqit kerkese per terheqje para se te bëhej vleresimi i ofertave.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data