Open Procurement Albania

Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), per nevojat e Bashkise Memaliaj dhe Njesite Administrative te saj Viti 2020.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), per nevojat e Bashkise Memaliaj dhe Njesite Administrative te saj Viti 2020.
Nr. Reference REF-57308-05-04-2020
Vlera / Fondi Limit 1 424 636,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 05-05-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-05-2020
Data e mbajtjes se tenderit 15-05-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues KLEIDI SHPK
GEGA CENTER GKG SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLEIDI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Marzh Fitimi 14.4%
  Data e shpalljes se fituesit 04-06-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1667304
  Data e lidhjes se kontrates 04/06/2020 00:00:00
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.35 - Dt.15-06-2020

  Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), per nevojat e Bashkise Memaliaj dhe Njesite Administrative te saj Viti 2020.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
  Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
  Objekti i Tenderit Furnizim me karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ), per nevojat e Bashkise Memaliaj dhe Njesite Administrative te saj Viti 2020.
  Nr. Reference REF-56290-04-16-2020
  Vlera / Fondi Limit 1 424 636,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2020
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2020
  Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2020
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te nje gabimi njerezor nga administratori i sistemit te autoritetit kontraktor per mosngarkim te shtojces me dokumenta te rregulluara, gabimisht u be heqja e pezullimit pa bere shtyrjen e afateve kohore per hapjen e procedures.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.26 - Dt.11-05-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data