Open Procurement Albania

Ndertimi i Shkolles dhe Palestres. Ndertim i Terreneve Sportive dhe Sistemim i Territorit ne Shkollen 9 vjecare Adem Elmaz Asllani, Shtepanje, Gostime, Bashkia Cerrik - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cërrik
Objekti i Tenderit Ndertimi i Shkolles dhe Palestres. Ndertim i Terreneve Sportive dhe Sistemim i Territorit ne Shkollen 9 vjecare Adem Elmaz Asllani, Shtepanje, Gostime, Bashkia Cerrik - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 60 894 600,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 04-07-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-07-2016
Data e mbajtjes se tenderit 25-07-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Ergi SHPK& BE-IS SHPK - Boshnjaku SHPK & Shendelli SHPK & Pese Vellezerit SHPK - FLED SHPK - DIEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ergi SHPK - BE-IS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 60 790 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-08-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 72948120
  Data e lidhjes se kontrates 29-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 90 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ergi SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ergi SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ergi SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Ergi SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BE-IS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.40 - Dt.10-10-2016
  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 47, datë 5.12.2016

  Ndertimi i Shkolles dhe Palestres. Ndertim i Terreneve Sportive dhe Sistemim i Territorit ne Shkollen 9 vjecare Adem Elmaz Asllani, Shtepanje, Gostime, Bashkia Cerrik - Financuar nga Buxheti i Shtetit

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
  Institucioni Prokurues Bashkia Cërrik
  Objekti i Tenderit Ndertimi i Shkolles dhe Palestres. Ndertim i Terreneve Sportive dhe Sistemim i Territorit ne Shkollen 9 vjecare Adem Elmaz Asllani, Shtepanje, Gostime, Bashkia Cerrik - Financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-43803-06-30-2016
  Vlera / Fondi Limit 60 894 600,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 30-06-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-07-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 25-07-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per arsye te hedhjes gabim te formularit te Kontrates
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.26 - Dt.04-07-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data