Open Procurement Albania

TRANSPORTI I MATERIALEVE TË DALA NGA SHEMBJA E OBJEKTEVE TË DËMTUARA NGA TËRMETI I DATËS 26.11.2019. (Programi i Rindërtimit)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durrës
Objekti i Tenderit TRANSPORTI I MATERIALEVE TË DALA NGA SHEMBJA E OBJEKTEVE TË DËMTUARA NGA TËRMETI I DATËS 26.11.2019. (Programi i Rindërtimit)
Nr. Reference REF-77140-10-29-2020
Vlera / Fondi Limit 76 455 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 30-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 120 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pas vënies në dijeni për zbatimin e Vendimit të KPP-së Nr.531/2020 datë 23.11.2020, për Rivlerësimin e procedures. Duke qenë se lista e shkurtër është vetëm me një kandidat ,Autoriteti kontraktor mund të vazhdojë procedurën e prokurimit vetëm kur janë të paktën dy kandidatë sipas nenit 24 pika c Ligjin Nr. 9643, datë 20.11.2006.Për këtë arsye procedura anullohet. K.P.P. me vendim 531/4/2020 date 03.12.2020 vendos heqjen e pezullimit të proçedures.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Durrës REF-77140-10-29-2020
  Njoftimi i Tenderit Buletini i Posaçëm Nr. 93-Datë 30 -10-2020
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini i Posaçëm Nr. 116 datë 09 Dhjetor 2020
  Apelime dhe Vendime te KPP
  PLANVENDOSJA E OBJEKTEVE TE PRISHURA”

  Ligj Nr. 97/2019 Për Miratimin e Aktit Normativ, me Fuqinë e Ligjit, Nr. 9, Datë 16.12.2019, të Këshillit të Ministrave, “Për Përballimin e Pasojave të Fatkeqësisë Natyrore”

  Akt Normativ Nr. 9, datë 16.12.2019 "Për Përballimin e Pasojave të Fatkeqësisë Natyrore"

  VKM nr. 731, datë 16.9.2020 "Për përdorimin e fondit të rindërtimit, miratuar në buxhetin e vitit 2020, për financimin e përgatitjes së shesheve të ndërtimit në bashkitë Kurbin, Lezhë dhe Durrës"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data