Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane ne Bashkine Lushnje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Bashkia Lushnje
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane ne Bashkine Lushnje
Nr. Reference REF-11258-11-11-2021
Vlera / Fondi Limit 49 968 489,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 16-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “ALKO-IMPEX General Construction ” shpk
2. “G.P.G COMPANY “shpk & “KORSEL” shpk
3. “LEAL” shpk
4. “REJ” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • REJ
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 33 492 829,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 35920804
  Data e lidhjes se kontrates 09-02-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Ka mare pergjigje me date 07.01.2022. Vendim i KPP Nr.110/2022
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Lushnje REF-11258-11-11-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 23 datë 21 Shkurt 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data