Open Procurement Albania

"Rikonstruksion rrjet ujësjellësi në bllokun që kufizohet nga rrugët Niko Avrami, Njazi Meka dhe Dibrës."

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit "Rikonstruksion rrjet ujësjellësi në bllokun që kufizohet nga rrugët Niko Avrami, Njazi Meka dhe Dibrës."
Nr. Reference REF-25426-04-15-2022
Vlera / Fondi Limit 23 955 644,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues 1. “Aldonino & Arb Trans 2010” sh.p.k
2. “Caushi M” shpk & “Sinder AB” shpk
3. “Klajger Konstruksion” shpk
4. “Desaret Company” shpk
5. ”Sterkaj” sh.p.k & ”Arjeil” sh.p.k
6. ”Liqeni VII” sh.p.k & ”S.M.O Union” sh.p.k
7. ”BE-IS” sh.p.k
8. “Ina” sh.p.k
9. “K Truja” sh.p.k
10. “Senka” sh.p.k
11. “Nika” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Aldonino - Arb Trans 2010” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 248 125,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Caushi sh.p.k & Sinder AB sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka përmbushur pikën 2.3.11 të kapacitetit teknik.
  2. ”Nika “sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk plotëson kriterin 2.3.1 të kapacitetit teknik lidhur me punën e ngjashme .
  3. “Senka” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion në SPE , përveç vërtetimit të xhiros për tre vitet e fundit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data