Open Procurement Albania

Ruajtja dhe Siguria Fizike në roje private dhe shoqërimi i vlerave monetare për UKT sh.a”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Ruajtja dhe Siguria Fizike në roje private dhe shoqërimi i vlerave monetare për UKT sh.a”
Nr. Reference REF-30669-05-24-2022
Vlera / Fondi Limit 49 554 294,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ” OKTAPUS sh.p.k
2. BREÇANI –R.O.S.P sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BREÇANI –R.O.S.P sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 49 189 509,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 48053647
  Data e lidhjes se kontrates 30-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. OKTAPUS sh.p.k, per arsye:
  - Nuk ka permbushur kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-30669-05-24-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 7 datë 23 Janar 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data