Open Procurement Albania

Ndertim i bazamenteve te shtepizave dhe shtepizave prej druri, rrugeve te brendshme, punime ndricimi, ujesjelles dhe kanalizime ne Parkun e Aventurave

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Ndertim i bazamenteve te shtepizave dhe shtepizave prej druri, rrugeve te brendshme, punime ndricimi, ujesjelles dhe kanalizime ne Parkun e Aventurave
Nr. Reference REF-33486-06-20-2022
Vlera / Fondi Limit 13 316 156,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 06-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme;
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 98 datë 18 Korrik 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data