Open Procurement Albania

Ndërtim rrugët Babrru Shpat

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Ndërtim rrugët Babrru Shpat
Nr. Reference REF-36941-07-22-2022
Vlera / Fondi Limit 68 834 105,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1.BAMI shpk
2.BE - IS shpk
3.DAJTI PARK 2007
4.SIRETA 2 F shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bami SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 64 694 104,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-09-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 125 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1.BE - IS shpk , per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentet provuese në origjinal ose në kopje të njësuara me origjinalin.

  2. DAJTI PARK 2007, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentet provuese në origjinal ose në kopje të njësuara me origjinalin.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Bami SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Bami SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Bami SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Bami SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data