Open Procurement Albania

Shtese Kontrate – Rijetesimi i Piramides se Tiranes

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Shtese Kontrate – Rijetesimi i Piramides se Tiranes
__________________
Shiko kontraten fillestare

Nr. Reference REF-42034-09-16-2022
Vlera / Fondi Limit 228 542 405,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“FUSHA” shpk & “EDIL – AL - IT” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Fusha Shpk - Edil-al -it Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 228 511 306,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 274213567
  Data e lidhjes se kontrates 19-10-2022
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Fusha Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Fusha Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Fusha Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Fusha Shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 149 datë 31 Tetor 2022
  Njoftimi i procedures - shpallur ne Regjistrin e Parashikimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data