Open Procurement Albania

Rikonstruksion i shkolles + ndertim palestre, Mjede

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i shkolles + ndertim palestre, Mjede
Nr. Reference REF-42507-09-20-2022
Vlera / Fondi Limit 108 411 298,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 22-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga mbajtja e procesverbalit te fillimit te punimeve
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme;
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 156 datë 14 Nëntor 2022
  Procesverbal "Për argumentimin e kritereve te përgjithshme dhe të veçanta të kualifikimit"
  Grafik i Punimeve
  Relacion Teknik Konstruktiv
  Raport Gjeologjik
  Relacion Teknik
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data