Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i Rrugës “Donald Hoxha

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuçovë
Institucioni Prokurues Bashkia Kucovë
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i Rrugës “Donald Hoxha
Nr. Reference REF-48333-11-02-2022
Vlera / Fondi Limit 5 561 154,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 14-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“AVDULI” shpk
2.“LLUCA” shpk
3.“SARK” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 581 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5498376
  Data e lidhjes se kontrates 09-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) muaj duke filluar nga data e dorëzimit të sheshit të ndërtimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 176 datë 27 Dhjetor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Planimetria e Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data