Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim i rruges fshatit Tomin Bashkia Diber 2022.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Diber
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim i rruges fshatit Tomin Bashkia Diber 2022.
Nr. Reference REF-39664-08-24-2022
Vlera / Fondi Limit 14 164 639,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ALB-KON
2. DODA-R
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB-KON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 306 676,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 15968011
  Data e lidhjes se kontrates 07-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj (sipas grafikut te punimeve).
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-KON SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-KON SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-KON SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-KON SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 173 datë 19 Dhjetor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data