Open Procurement Albania

Asfaltim rruge te brendeshme Kocul

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicë
Institucioni Prokurues Bashkia Selenice
Objekti i Tenderit Asfaltim rruge te brendeshme Kocul
Nr. Reference REF-52475-12-07-2022
Vlera / Fondi Limit 53 905 397,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Shkelqimi 07 shpk
2. Avduli shpk
B 93II shpk
3. BOE Colombo shpk & Ndertimi shpk
4. BOE Grand Konstruksion M shpk & Fled shpk
5. NG Struktures shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHKELQIMI 07 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 32 000 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 180 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHKELQIMI 07 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHKELQIMI 07 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHKELQIMI 07 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHKELQIMI 07 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data