Open Procurement Albania

Hidroizolim i shkollave dhe institucioneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Hidroizolim i shkollave dhe institucioneve
Nr. Reference REF-65059-04-05-2023
Vlera / Fondi Limit 4 115 197,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1.”AVDULI sh.p.k”
2.”FRANKO Construction “shpk
3.”HASBALLA shpk”
4.”SARK shpk”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 250 090,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3900108
  Data e lidhjes se kontrates 30-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 51 datë 5 Qershor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data