Open Procurement Albania

Shërbim për riparimin dhe mirëmbajtjen e automjeteve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Objekti i Tenderit Shërbim për riparimin dhe mirëmbajtjen e automjeteve
Nr. Reference REF-93140-01-15-2024
Vlera / Fondi Limit 4 197 900,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 26-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi p.f
2. Auto Manoku Servis sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 629 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me përfundim deri në 12 (dymbëdhjetë) muaj pas nënshkrimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Auto Manoku Servis sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion per te provuar kerkesen sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-93140-01-15-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  53579ff • Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data