Open Procurement Albania

Furnizim dhe Sherbime me Ushqim për mencën

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Qendra Komunitare Multidisiplinare Tirane
Objekti i Tenderit Furnizim dhe Sherbime me Ushqim për mencën
Nr. Reference REF-94452-02-05-2024
Vlera / Fondi Limit 2 791 328,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 06-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 16-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj nga momenti i lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-94452-02-05-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data