Open Procurement Albania

Blerje veshje për policinë Bashkiake

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje veshje për policinë Bashkiake
Nr. Reference REF-95887-02-20-2024
Vlera / Fondi Limit 3 102 117,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “BLERINA SADIKU” p.f.
2. “MALBERTEX” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLERINA KAPEDANI  
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Shumatorja e çmimeve për njësi të ofruar është 66’940 lekë (pa tvsh).
  Data e shpalljes se fituesit 04-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “MALBERTEX” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk permbush pikën 2.3.4 të kritereve të veçanta, kapaciteti teknik dhe profesional
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA KAPEDANI   viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA KAPEDANI   viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA KAPEDANI   viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA KAPEDANI   viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data