Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi per vitin 2024

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Diber
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi per vitin 2024
Nr. Reference REF-01872-04-18-2024
Vlera / Fondi Limit 3 333 283,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. ARTEO 2018
2. NAZI&CO
3. PETRIT SPAHIU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PETRIT SPAHIU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 706 850,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data