Open Procurement Albania

“Mirembajtje e automjeteve”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Sarande
Objekti i Tenderit “Mirembajtje e automjeteve”
Nr. Reference REF-02693-04-25-2024
Vlera / Fondi Limit 2 416 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 07-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“Vangjel Gjoni” PF
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VANGJEL GJONI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 998 150,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 365 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VANGJEL GJONI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VANGJEL GJONI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VANGJEL GJONI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VANGJEL GJONI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Sarandë REF-02693-04-25-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem ne Marreveshjen Kuader (paraprak)

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data