Open Procurement Albania

“Blerje materiale kompjuterike dhe informatike”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Durrës Sh.A
Objekti i Tenderit “Blerje materiale kompjuterike dhe informatike”
Nr. Reference REF-04521-05-13-2024
Vlera / Fondi Limit 20 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 30-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati i lëvrimit do tè jetë 30 ditë nga dita e nesërme e punës pas nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data