Open Procurement Albania

Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot 2, faza II.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė Gare, Negocim i Drejtpėrdrejtė (mbi 5 milion lekė)
 • Janė kontrata pa garė qė lidhen si pasojė e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Kėto do duhej tė lejohen vetėm nė raste tė caktuara, ku njė situatė emergjente shoqėrohet me nevojėn pėr ndėrhyrje tė shpejtė pėrmes njė kontrate.

Qarkun Vlorė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot 2, faza II.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 11,901,700
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Bureau Bas Smets & SON Engineering & Construction
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bureau Bas Smets BVBA
 • SON Engineering & Construction
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 16-07-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 14,282,040
  Kohėzgjatja e Kontratės
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Subjekti Bureau Bas Smets BVBA ėshtė njė operator ekonomik i huaj, pa regjistrim pranė QKB ne momentin e lidhjes sė kontratės.

  Te dhėna pėr subjektin:
  Emri: “Bas Smets BVBA”
  Adresa: me adresė 198, rue de Flandre, B-1000, Bruxelles, Belgique
  Nr. NIPT: BE0808-532-315.
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.52 - Dt.31-12-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data