Open Procurement Albania

Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 4: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Durrės 2".

Qarkun Durres
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rindėrtimi i objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti - Loti 4: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Durrės 2".

Burimi i Financimit: Fondi i Rindėrtimit ne Buxhetin e Shtetit miratuar me Vendimin Nr. 212, datė 11.03.2020 “Pėr pėrdorimin e fondit tė rindėrtimit pėr financimin e rindėrtimit tė objekteve arsimore”.

Qellimi i ketij investimi eshte hartimi i projektit, nxjerrja e lejeve perkatese, realizimi i punimeve te ndertimit dhe dorezimi i objekteve arsimore te perfundura me “celesa ne dore” pėr vitin e ri shkollor 2020-2021.
Nr. Reference REF-54448-03-16-2020
Kodi CPV
44211000-2 - Ndėrtesa tė parafabrikuara,
Vlera / Fondi Limit 850,692,969
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės E kufizuar, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-03-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 27-03-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 27-03-2020
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės Kohėzgjatja e Marrėveshjes Kudėr do tė jetė 12 muaj. Kohėzgjatja e kontratės/kontratave do tė jetė 5 (pesė) muaj nga momenti i lidhjes ose me afat me tė shkurtėr nė varėsi tė veēantisė sė objekteve arsimore.
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Loti 4: "Objekti: “Rindėrtimi i objekteve arsimore Bashkia Durrės 2”. vlera 850,692,969 lekė pa TVSH.
Objektet arsimore tė pėrfshira nė lotin IV janė:

Shkolla 9-vjecare Shaqe Mazreku, Shkolla e mesme e bashkuar Rexhep Mezini, Shkolla 9-vjecare dhe Kopshti Adem Gjeli, Shkolla 9-vjecare Xhelal Shtufi Shkafanaj, Shkolla 9-vjecare Njazi Mastori 2+3, Shkolla fillore dhe Kopshti, Shkolla 9-vjecare Vellezerit Haradinaj me siperfaqe totale ndėrtimi tė tė gjitha objekteve afėrsisht 18,545 m2
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Specifikime Teknike
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Announcement of Procurement

Standard Tender Documents

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data