Open Procurement Albania

Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 5: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kavajė dhe Rrogozhinė”,

Qarkun Tirane
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrja e punimeve per rindėrtimin e objekteve arsimore nė zonat e prekura nga tėrmeti .
Loti 5: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kavajė dhe Rrogozhinė”,
Nr. Reference REF-54591-03-18-2020
Kodi CPV
71247000-1 - Mbikėqyrja e punės sė ndėrtimit,
Vlera / Fondi Limit 4,071,325
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės Procedurė e Kufizuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-03-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-03-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 30-03-2020
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės Kohėzgjatja e Marrėveshjes Kudėr do tė jetė 12 muaj. Kohėzgjatja e kontratės/kontratave do tė jetė 5 (pesė) muaj nga momenti i lidhjes ose me afat me tė shkurtėr nė varėsi tė veēantisė sė objekteve arsimore.
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime Loti 5: “Objekti: “Mbikėqyrja e punimeve pėr rindėrtimin e objekteve arsimore Bashkia Kavajė dhe Rrogozhinė”

Objektet arsimore tė pėrfshira nė lotin V janė:

Shkolla profesionale Charles Teleford Erikson, Shkolla 9-vjecare Shtodher, Shkolla profesionale 26 Marsi, Konvikti Golem, Shkolla 9-vjecare Gosė, Shkolla fillore dhe Kopshti Vilė Bashtovė me siperfaqe totale ndėrtimi tė tė gjitha objekteve afėrsisht 9,042 m2
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes KuadėrREF-54591-03-18-2020
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data