Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i rrugės Polis dhe Babje nė Bashkinė Librazhd.

Qarkun Elbasan
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i rrugės Polis dhe Babje nė Bashkinė Librazhd.
Burimi i Financimit: Buxheti i shtetit. Per vitin 2020 fondi ne dispozicion eshte ne vleren lekė 66,666,666 lekė pa tvsh. Financimi i mėtejshėm sipas PBA-sė.
Nr. Reference REF-56538-04-22-2020
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 333,331,666
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-04-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 26-05-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 26-05-2020
Sektori Infrastrukturė Rrugė
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr. 22 datė 27 Prill 2020
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
PREVENTIV

Projekt

RELACION TEKNIK 1

RELACION TEKNIK 2

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data