Open Procurement Albania

Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr “Parkun Sportiv” Korēė.

Qarkun Korēė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr “Parkun Sportiv” Korēė.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 9,127,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 09-03-2015
Sektori Studim Projektim
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Atelier 4 sh.p.k & Bolles+Wilson GmbH & CO
Iproplan Planungs gmbH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATELIER 4
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8,999,500
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 15-06-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 10,799,400
  Kohėzgjatja e Kontratės 16 javė
  Ankesa Ka pasur ankesa.

  Nė datėn 28.05.2015 bashkimi i operatorėve ekonomik ankimues Atelier 4 sh.p.k & Bolles+Wilson GmbH&CO , paraqiti ankesėn me objekt: Rivlerėsimin e Propozimit tonė teknik me pikėt maksimale .

  Nė datėn 2 qershor 2015 Autoriteti Kontraktor vendosi tė pranojė ankesėn tė paraqitur nga Bashkimi i pėrkohshėm i operatorėve ekonomik Atelier 4 sh.p.k & Bolles+Wilson GmbH&CO, pėr proēedurėn e prokurimit Shėrbim Konsulence me objekt: ‘’Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr ‘’Parkun Sportiv’’ Korēė’’
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.08 - Dt.02-03-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.23 - Dt.15-06-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.25 - Dt.29-06-2015

  Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr “Parkun Sportiv” Korēė.

  Qarkun Korēė
  Kredia Nr
  Burimi i Kredisė/Financuar nga:
  Vlera e Kredisė sipas Monedhės
  Titulli i Projektit
  Pėrshkrim i Projektit
  Objekti i Tenderit Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr “Parkun Sportiv” Korēė.
  Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
  Nr. Reference
  Kodi CPV
  Vlera / Fondi Limit 4,347,000
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit
  Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
  Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 09-02-2015
  Sektori Projektim Teknik
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės 16 javė
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anulohet pėr arsye te rishikimit te fondit limit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.04 - Dt.02-02-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate
  Anulimi i Tenderit Nr.7 - Dt.23-02-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data