Open Procurement Albania

Sistemim dhe asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė.

Qarkun Vlorė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Sistemim dhe asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 75,000,000
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 25-03-2015
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues Shkelqim-07 SHPK & Sardo SHPK
Varaku-E SHPK
Be-Is SHPK
B-93 SHPK
Bajram-N SHPK
Kevin Construksion SHPK
Company Riviera 2008 SHPK & Everest SHPK
G.P.G Company SHPK
Eral Construksion SHPK & A&E SHPK
Salillari SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SARDO SHPK
 • SHKELQIMI 07 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 49,047,500
  Data e shpalljes sė fituesit 05-05-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 08-05-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 58,857,000
  Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr SHKELQIMI 07 SHPK
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.08 - Dt.02-03-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.18 - Dt.11-05-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.19 - Dt.18-05-2015

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data