Open Procurement Albania

Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: “Rikonstruksion i rrugės hyrėse fshati Dardhė” dhe “Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dėrsnik.

Qarkun Korēė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: “Rikonstruksion i rrugės hyrėse fshati Dardhė” dhe “Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dėrsnik".
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 641,286
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 12-06-2015
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NOVATECH STUDIO SHPK
TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK & HE&SK 11
PROQUAL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING
 • HE & SK 11
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 541,000
  Data e shpalljes sė fituesit 03-07-2015
  Data e lidhjes sė kontratės 09-07-2015
  Vlera e Kontratės me TVSH 649,200
  Kohėzgjatja e Kontratės Kohėzgjatja “Rikonstruksion i rrugės hyrėse fshati Dardhė” 8 muaj.
  Kohėzgjatja “Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Dėrsnik” 6 muaj.
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm me arsyet pėrkatėse:
  1. Novatech Studio SHPK :
  Oferta e paraqitur ėshtė mė e ulėt se vlera minimale e lejuar e pėrcaktuar nė nenin 7 tė Vendimit tė Kėshillit te Ministrave Nr. 704, datė 29.10.2014 Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim . 2. Proqual SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr HE & SK 11
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.22 - Dt.08-06-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.27 - Dt.13-07-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.27 - Dt.13-07-2015
  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 9, datė 10.3.2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data