Open Procurement Albania

Rivitalizimi i hapėsirės sė gjelbėrt urbane tė “Lėndinės sė Lotėve”, dhe propozimi i tematikės sė mėrgimit”.

Qarkun Korēė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rivitalizimi i hapėsirės sė gjelbėrt urbane tė “Lėndinės sė Lotėve”, dhe propozimi i tematikės sė mėrgimit”.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Konkurs Projektimi
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 10-07-2015
Sektori Tė tjera
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 3 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė problemeve qė lidhen me pronėsinė mbi truallin.
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.24 - Dt.22-06-2015
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Anulimi i Tenderit Nr.27 - Dt.13-07-2015

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data