Open Procurement Albania

Shėrbimi i kolaudimit tė punimeve ndėrtimore pėr objektet e Fondit Shqiptar tė Zhvillimit – Marrėveshje Kuadėr.

Qarkun 12 Qarqet
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Shėrbimi i kolaudimit tė punimeve ndėrtimore pėr objektet e Fondit Shqiptar tė Zhvillimit – Marrėveshje Kuadėr.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 6,000,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr )
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 31-07-2015
Sektori Konsulenca
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A&E Engineering SHPK
HE & SK 11 SHPK & Infratech SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E ENGINEERING SHPK
 • INFRATECH
 • HE & SK 11
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 10-08-2015
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės 2 vite
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr A & E ENGINEERING SHPK
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr INFRATECH
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr HE & SK 11
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.29 - Dt.27-07-2015
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.36 - Dt.14-09-2015
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.02 - Dt.18-01-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data