Open Procurement Albania

Dhėnie me qera e tregut javor nė Njėsinė Administrative Gosė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinė
Objekti i ankandit Dhėnie me qera e tregut javor nė Njėsinė Administrative Gosė, me sipėrfaqje minimale 3000 m2 dhe me vėndndodhje nė qėndėr tė Njėsisė Administrative Gosė. (Vlera fillestare 101255 lek/vit pa Tvsh)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 101,255
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 23-01-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-01-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 25-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Rrogozhinė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.3 - DT.23-01-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data