Open Procurement Albania

Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Vehēan, Librazhd, Polis, E.Kullosore Mal Plak

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Vehēan, Librazhd, Polis, - (Dėllinjė e zezė,Dėllinjė e kuqe (fruta),Trėndafil i egėr (fruta), Mollė e egėr (fruta),Ferrė e butė (gjethe), Hithėr (gjethe),Luleshtrydhe (gjethe) - E.Kullosore Mal Plak - (Aguliēe (lule), Netull (lule),Hithėr (gjethe)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 123,700
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 03-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 23-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.13 - DT.03-04-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data