Open Procurement Albania

Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (Gjethe Hithre, 1000 fletshi, Zhumbricė, Mjedėr, Gjethe Ferre,Mollė e Egėr, Dėllinjė e Kuqe, Dėllinjė e Zezė, Trėndafil i Egėr, Agulice, Lule Verbascum, Lule tė ndryshme, Herba tė ndryshme, Shtogu)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 182,900
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje me njoftim fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 17-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-08-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 15-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AlbKalustyan SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42222506G
 • AlbKalustyan
 • Vlera fituese Lekė 182,900
  Data e shpalljes sė fituesit 16-08-2017
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.29 - DT.24-07-2017
  Shpallja e Fituesit NR.34 - DT.28-08-2017
  Lidhja e Kontratės

  Vjelja, mbledhja, grumbullimi dhe shitja e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET).

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
  Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (Gjethe Hithre, 1000 fletshi, Zhumbricė, Mjedėr, Gjethe Ferre,Mollė e Egėr, Dėllinjė e Kuqe, Dėllinjė e Zezė, Trėndafil i Egėr, Agulice, Lule Verbascum, Lule tė ndryshme, Herba tė ndryshme, Shtogu)
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 182,900
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 12-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-07-2017
  Data e mbajtjes sė ankandit 10-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e Anulimit: Mungesa e konkurrencės
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.23 - DT.12-06-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017

  Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (BMET)

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
  Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (Gjethe Hithre, 1000 fletshi, Zhumbricė, Mjedėr, Gjethe Ferre,Mollė e Egėr, Dėllinjė e Kuqe, Dėllinjė e Zezė, Trėndafil i Egėr, Agulice, Lule Verbascum, Lule tė ndryshme, Herba tė ndryshme, Shtogu)
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 182,900
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 02-05-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-05-2017
  Data e mbajtjes sė ankandit 23-05-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės
  Vendi i ankandit Bashkia Korēė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.17 - DT.02-05-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.22 - DT.05-06-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data