Open Procurement Albania

Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. ( Bimet mjeksore, tanifere e eterovajore prodhimet e dyta pyjore qe do te vilen dhe grumbullohen, ndodhen ne Ekonomite Pyjore : Shpat-1 dhe Shpat-2 ; Gjinar-Zavaline ; Polis-Vasian ; Shpat-Shtermen ; Paper Sollak ; Gostime-Koprik ; Zaranike ; Shmil Lunzhe; Labinot ; Zalli i Korres ; Kushe -1 ; Kushe -2 ; Fushekuqe-Zavaline)
Autoriteti kontraktor, Bashkia Elbasan, bazuar nė nenin 13 te ligjit nr. 9874, date 14.02.2008 “Per ankandin publik”, i ndryshuar, kerkon qe te ndryshohet data e zhvillimit te ankandit nga data 01.09.2017 ne daten 04.09.2017, ora 11:00, pėr arsye se data 01.09.2017 eshte dite pushimi feste zyrtare.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 278,070
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 07-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 04-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės, nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afatit kohor.
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.31 - DT.07-08-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.36 - DT.11-09-2017

  Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Objekti i ankandit Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. (Bimet mjeksore, tanifere e eterovajore prodhimet e dyta pyjore qe do te vilen dhe grumbullohen, qe ndodhen ne Ekonomite Pyjore : Shpat-1 dhe Shpat-2 ; Gjinar-Zavaline ; Polis–Vasian ;Shpat-Shtermen ; Paper Sollak ; Gostime-Koprik ; Zaranike ; Shmil ; Lunzhe; Labinot ; Zalli i Korres ; Kushe -1 ; Kushe -2 ; Fushekuqe-Zavaline)
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 278,070
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 10-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-07-2017
  Data e mbajtjes sė ankandit 20-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės, nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afatit kohor.
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.27 - DT.10-07-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.31 - DT.07-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data