Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim I prodhimeve tė dyta eterovajore: Sitimus Capitatus (Thundra), Rigon i Malit (i butė dhe i egėr), sherebel, Caj, Trumz, Murrize , Xhirokull, Netull

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicė
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim I prodhimeve tė dyta eterovajore: Sitimus Capitatus (Thundra), Rigon i Malit (i butė dhe i egėr), sherebel, Caj, Trumz, Murrize , Xhirokull, Netull: 1- Ekonomia: Kote-Smokthine, EP.Cipin, Ek.Kuc-Mesaplik , Sasia: 762 Kv, Vlera: 53340 Leke; 2- Ekonomia: Shashic-Gumenice, EK.Gjorm-Vranisht, Sasia: 1200 Kv, Vlera: 84000 Leke; 3- Ekonomia: Karbunar -Beshisht, Sevaster-Peshkpi, EP.Selenice, Sasia 50 Kv, Vlera: 3500 Leke
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 140,840
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 10-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-07-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 31-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AlbKalustyan SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42222506G
 • AlbKalustyan
 • Vlera fituese Lekė 185,908
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Selenicė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.27 - DT.10-07-2017
  Shpallja e Fituesit NR.32 - DT.14-08-2017
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data