Open Procurement Albania

Shitja e prodhimeve te dyta pyjore dhe jo pyjore qe do mblidhen dhe grumbullohen ne territorine e Bashkise Peqin.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Objekti i ankandit Shitja e prodhimeve te dyta pyjore dhe jo pyjore qe do mblidhen dhe grumbullohen ne territorine e Bashkise Peqin.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 200,000
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 21-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-09-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 21-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FIORI CULTURA CULLHAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Vlera fituese Lekė 200,000
  Data e shpalljes sė fituesit 11-09-2017
  Arsyeja e Anulimit Operatori ekonomik FIORI-CULTURA ĒULLHAJ shpk nuk u paraqit brenda afatit kohor per te lidhur kontraten.
  Vendi i ankandit Bashkia Peqin
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.33 - DT.21-08-2017
  Shpallja e Fituesit NR.37 - DT.18-09-2017
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.43 - DT.30-10-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data