Open Procurement Albania

Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti VIII - Ekonomia Pyjore Prruemos Shėld; 205 kv, Grumbullim Boēe Pishe

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Vjelje dhe Grumbullim tė Frutave tė Gėshtenjės, vjelje dhe grumbullim te bimeve MET, vjelje dhe grumbullim te boēeve te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes, Loti VIII - Ekonomia Pyjore Prruemos Shėld; 205 kv, Grumbullim Boēe Pishe
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 32,800
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 02-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-10-2017
Data e mbajtjes sė ankandit 23-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.39 - DT.02-10-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.46 - DT.20-11-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data