Open Procurement Albania

Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore; Loti 1 - EKONOMIA PYJORE: Paper-Sollak, Zaranike, Shmil, Lunxhe, Labinot, Zalli Korres, Kush-1,Kush-2.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore; Loti 1 - EKONOMIA PYJORE: Paper-Sollak, Zaranike, Shmil, Lunxhe, Labinot, Zalli Korres, Kush-1,Kush-2. (Lloji i Bimeve: Lule Akacie, Lule Bliri, Kamomil, Lule Sherre, Manushaqe, Mellag e bardhe, Njemije fletesh, Gjethe Mjedre, Hither,Gjethe Ferre, Gjethe Lule Shtrydhe, Fruta Dellinje e Kuqe, Dellinje e Zeze, Murriz, Trendafil i eger, Herbe, Zhubrice, Sherebele, Bisht kali.)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 77,340
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 30-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 20-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.30 - DT.30-07-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data